Personální agentura - Havlik Stejskal

lista-top-menu

Newsletter

NOVINKY: Objednejte si náš informační bulletin a buďte o všem dobře informováni.

Newsletter

Zpravodaj-Newsletter-Havlík

Personální agentura Havlík&Stejskal s.r.o., Praha

PERSONÁLNÍ AGENTURA, personální poradenství, recruitment, executive search, Havlík, Stejskal, trénink, koučink, consulting, strukturovaný životopis, motivační dopis

  • Kvalitní a spolehlivé personální poradenské služby, trénink a koučink
  • Rozvoj dovedností, schopností a zkušeností sdílením našeho know-how dlouhodobě získaného pečlivou praxí v oboru
  • S maximálním úsilím vycházíme vstříc požadavkům klientů a tuto snahu vyjadřujeme mottem v našem logu – vidére et audíre – vidět a slyšet.

HR Josef Stejskal

Josef Stejskal

Majitel společnosti a vedoucí manager personální agentury. Mnohaleté zkušenosti získal v oblasti farmaceutického průmyslu, vedení lidí a především vyhledávání vhodných kandidátů a výběrových řízeních na pozice pro top a střední management a obchodní pozice pro ČR i zahraničí.

 

Personální agentura Havlík  Stejskal Ladislav Havlík trénink koučink kurzy

Ladislav Havlík

Majitel společnosti a odborník na psychologicko-komunikační dovednosti, komunikaci, trénink, koučink a vedení lidí se specializací na rozvoj top a středního managementu a obchodních reprezentantů v ČR i zahraničí. Působil jako mezinárodní tréninkový projekt manager a trenér

 

HR Viktor Bosak

Viktor Bosák

Psycholog s akreditací z psychoterapeutického výcviku v PCA dle Carla Rogerse. Má víceletou praxi ve vedení lidí a dlouhodobé zkušenosti s lektorskou činností a psychodiagnostikou zejména v rámci výběru zaměstnanců při assessment centrech a v rámci development center.

 

Kontaktujte nás pro bližší informace: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Shrnutí:
Personální agentura Praha. Společnost Havlík & Stejskal s.r.o. poskytuje kvalitní a spolehlivé personálně poradenské služby, trénink a koučink. Především vyhledávání vhodných kandidátů a výběrová řízení na pozice pro top a střední management a obchodní pozice. Psychodiagnostika zejména v rámci výběru zaměstnanců při assessment centrech a development centrech.

 

©2008 - 2019 Havlík @ Stejskal s.r.o.
©2012 - 2019 PKy-WebTvorba.cz – vývoj a správa webových prezentací.
Všechna práva vyhrazena.