Personální agentura - Havlik Stejskal

lista-top-menu

Newsletter

NOVINKY: Objednejte si náš informační bulletin a buďte o všem dobře informováni.

Newsletter

Zpravodaj-Newsletter-Havlík

Medical representative - VŠ absolventi - Praha

Náplň práce:

  • propagaci atraktivních, vedoucích produktů na trhu, launch nových produktů
  • návštěvy lékařů specialistů (Uro, sex, algezio), GP a lékáren v Praze 4,5
  • organizování odborných seminářů pro lékaře a lékárny, účast na kongresech
  • pravidelný reporting, administrativa, vedení DTB

Požadujeme:

  • vzdělání VŠ (přírodovědný směr výhodou)
  • vhodné pro absolventy VŠ bez praxe v oboru
  • výhodou je praxe na pozici promotér/ka
  • pozitivní, energická osobnost se zaměřením na cíle a výsledky
  • komunikační schopnosti, empatie, aktivní naslouchání
  • samostatnost, organizační schopnosti, dobrá orientace v regionu
  • ŘP skupiny B, aktivní znalost PC (Word, Excel, Powerpoint)
  • bydliště v regionu

Nabízíme:

  • pestrou, samostatnou práci u významné farmaceutické společnosti
  • možnost pravidelného vzdělávání a profesního rozvoje
  • motivující platové ohodnocení, bonusy v závislosti na dosažených výsledcích
  • zázemí a benefity zahraniční společnosti
  • služební auto, PC, telefon

Nástupní plat:

  • 26-30 000 Kč/měs

Kontaktní osoba:

  • Josef Stejskal
  • Tel.: 605 215 862
  • LinkedIn: cz.linkedin.com/pub/josef-stejskal/18/586/843

Inzerát vytvořen: 2017-10-27T15:49:00

Poslední aktualizace: 2018-04-18T17:35:00

Dotazník uchazeče o volné místo

Příjmení (*)
Prosím, vyplňte příjmení
Jméno (*)
Prosím, vyplňte jméno
Titul
Neplatný vstup
Ulice a č.p. (*)
Prosím, vyplňte ulici
Město (*)
Prosím, vyplňte město
PSČ (*)
Prosím, vyplňte PSČ (pouze číselné hodnoty)
Mobil (*)
Prosím, vyplňte telefonní kontakt
Prosím, vyplňte platnou e-mailovou adresu
Řidičská oprávnění
Preferovaná forma úvazku (*)
Vyberte preferovaný úvazek(y)
Životopis
Životopis (EN)
Životopis (další jazyky)
Další soubor