Personální agentura - Havlik Stejskal

lista-top-menu

Newsletter

NOVINKY: Objednejte si náš informační bulletin a buďte o všem dobře informováni.

Newsletter

Zpravodaj-Newsletter-Havlík

Řekli o nás

O NÁS-ŘEKLI O NÁS Personální agentura, recruitment, trénink, koučink

Personální agentura Havlík & Stejskal se v průběhu času stala mým spolehlivým a dlouhodobým partnerem při řešení nedostatku kvalitních zaměstnanců. Oceňuji zejména rychlou reakci na moje požadavky, nabídku velmi kvalitních uchazečů a v neposlední řadě i vstřícné a korektní jednání při hledání těch nejvhodnějších kandidátů.
Mgr. Radim Dvořák, M.B.A.

Se společností Havlík & Stejskal spolupracujeme již od roku 2009 a vždy jsme byli jen spokojeni. Využíváme jejich služeb v tréninkové oblasti a jejich školení jsou velmi kvalitní, precizně připravená a mají vždy skvělý ohlas. Navíc byli vždy schopni nám školení upravit na míru a zapracovat veškeré naše požadavky a specifika. Pánové se vyznačují výjimečnou spolehlivostí, mají silný prozákaznický přístup a nemohu jinak, než je vřele (a ráda) doporučit.
Gabriela Kleinová, HRBP Central Europe, AC Nielsen

Základem úspěšné společnosti jsou motivovaní, dobře proškolení a spokojení lidé, klíčem k tomuto cíli je spolupráce s kvalitním partnerem v oblasti personalistiky a školení, kterým pro mě společnost Havlík & Stejskal s.r.o. je již několik let jako partner číslo 1. Děkuji za vždy skvělou spolupráci.
Mgr. Jana Thomas Cílková, MBA, Country manager G.L.Pharma

Společnost PharmaSwiss Česká republika s.r.o. již více jak dva roky spolupracuje s firmou Havlík & Stejskal s.r.o. v oblasti zajišťování školení členů obchodního týmu společnosti. Pravidelná i ad hoc školení jsou velmi dobře hodnocena ze strany zúčastněných pracovníků i jejich manažerů a to jak po profesionální, tak i lidské stránce. Společnost získává velmi užitečné hodnocení od školitele, včetně konkrétních doporučení dalšího rozvoje pro zlepšení výkonnosti účastníků. Velká odborná zkušenost, erudice školitele a individuální přístup k řešení požadavků zadavatele jsou významnými benefity spolupráce, pro které firmu Havlík & Stejskal rádi řadíme mezi své stálé partnery v daném oboru.
PharmDr. Josef Kredba, Generální ředitel PharmaSwiss ČR s.r.o.

Se společností Havlík & Stejskal jsem měl zkušenost při hledání nové práce. Tato společnost má profesionální přístup v rámci osobních setkání a individuální přístup. Během osobního setkání se tato společnost zaměřuje na zjištění odborných znalostí a dovedností. Hledá vhodného kandidáta na danou pozici na podkladě vlastních zkušeností v určitém oboru. Takovéto personální společnosti dávám přednost před nadnárodní společností, kde tento přístup postrádám!
Mgr. Zbyněk Pronteker

S pány Stejskalem a Havlíkem spolupracuji již 10 let. Jejich práce si velmi vážím. Když bylo potřeba, vždy mi pomohli a dokázali mě podpořit. Jsou to profesionálové ve svém oboru a také jako lidé mě nikdy nezklamali. Mám k nim plnou důvěru a pokud bude potřeba, znovu se na ně ráda obrátím.
Mgr. Martina Cingálková

Před rokem jsem byl donucen okolnostmi k tomu, abych si po deseti letech hledal práci. Ke společnosti Havlík & Stejskal jsem se dostal přes doporučení od lidí, kteří se tak jako já, pohybují v mém oboru více jak deset let. Musím konstatovat, že jsem po dobu hledání nepoznal profesionálnější přístup, u pana Stejskala jsem se dokonce dočkal rozboru osobnostních předpokladů, což mě nasměrovalo k lepšímu sebepoznání. Nabídky, které jsem od společnosti dostal, byly jasné a srozumitelné, vždy jsem věděl co od výběrového řízení mohu očekávat. I když mám již práci, je to jedna z mála společností, kterou dále sleduji a doporučuji dále.
Mgr. Pavel Tříska

Personální agenturu Havlík & Stejskal mohu vřele doporučit, mají přehled a profesionální přístup je samozřejmostí ...
MUDr. M.J.

Využíváme služeb Havlík & Stejskal s.r.o. jak na poli recruitmentu, tak v tréninku od založení této společnosti. Oceňuji profesionalitu a spolehlivost – díky za spolupráci.
Mgr. Ivo Božek, KRKA ČR s.r.o.

Považuji Vaši firmu za velmi seriózní, zodpovědnou, vstřícnou ....nikdy se nehrozím telefonátu, který přichází – jste komunikativní, tolerantní a mám Vás ráda. Zájemci o spolupráci s Vámi mohou přijít na kafe. Vysvětlím jim, proč s Vámi spolupracovat.
Ing. Renata Burianová

Agentura Havlík & Stejskal je solidní, znalá, zkušená a hlavně spolehlivá firma. Doporučuji ji všem.
J.K., OHK

Jako psychodiagnostik jsem se několikrát podílel na assessment centrech, která jako celek zajišťovala společnost Havlík & Stejskal s.r.o. A musím říct, že ta byla vždy perfektně připravena a měla velmi vysokou úroveň.
Mgr. Viktor Bosák

Spokojenost.
Ing. Jaroslav Faltus, obchodní ředitel ENVIRMINE-ENERGO, a.s.

Agenturu Havlík & Stejskal bych neváhala doporučit. Osobní, ale i proklientský přístup, ušitý na míru potřeby, usměvavý a příjemní lidé nadšení svou prací a zájmem o klienta, zajímavě zpracované materiály vycházející z dlouholeté praxe koučů a také perfektní znalost farma prostředí.
Ing. Zahradníčková Radka

©2008 - 2023 Havlík @ Stejskal s.r.o.
©2012 - 2023 PKy-WebTvorba.cz – vývoj a správa webových prezentací.
Všechna práva vyhrazena.