Personální agentura - Havlik Stejskal

lista-top-menu

Newsletter

NOVINKY: Objednejte si náš informační bulletin a buďte o všem dobře informováni.

Newsletter

Zpravodaj-Newsletter-Havlík

Pravidla soutěže na FB

Pravidla soutěže o slevy Havlík & Stejskal s.r.o. na www.facebook.com/personalni.agentura.praha

  1. Účastnit se soutěže může kdokoli starší 18ti let. Účastník může soutěžit za sebe jako fyzickou osobu nebo za právnickou osobu svého zaměstnavatele.
  2. Odpověď na otázku odešlete nejpozději tak, aby přišla do neděle 24:00 daného kalendářního týdne, v němž byla otázka uveřejněna, pokud není v zadání otázky stanovený jiný termín. Rozhodujícím časovým údajem je čas doručení na odpovědní adresu. Správná odpověď a výherci (v případě jejich souhlasu) budou zveřejněni na této stránce v průběhu následujícího týdne po uveřejnění otázky.
  3. Výherní cenou jsou slevy 25%, 20%, 15%, 10% a 5% z ceny (bez DPH) příští následující zakázky u společnosti Havlík & Stejskal s.r.o. pro prvních 5 správných odpovědí podle pořadí jejich doručení (odesílatel první doručené správné odpovědi získá slevu 25%, druhé 20% atd.) Cena musí být využita do 6 měsíců ode dne doručení správné odpovědi. Rozhodným datem pro nejzazší uplatnění slevy je datum uskutečnění zdanitelného plnění na faktuře za předmětnou zakázku.
  4. Slevy vyhrané v jednotlivých soutěžích nelze sčítat. Každá jedna sleva platí pouze na jednu zakázku. Slevu nelze uplatnit na zakázku, která byla rozjednána nebo poptávána před odesláním odpovědi.
  5. Výhercem se stanou účastníci, jejichž správné odpovědi přijdou jako prvních 5. O pořadí rozhoduje čas a řazení v doručených e-mailových  zprávách příjemce odpovědí.
  6. Svou odpověď zašlete e-mailem na adresu: infoTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Nezapomeňte přesně uvést své jméno, příjmení, kontakt a případně název a adresu zaměstnavatele, za kterého soutěžíte.
  7. pořadí a správnosti došlých odpovědí rozhoduje s konečnou platností pouze společnost Havlík & Stejskal s.r.o. Proti rozhodnutí o výhercích není odvolání.
  8. Odesláním odpovědi účastník vyjadřuje souhlas s pravidly soutěže. Při jakémkoli nedodržení pravidel soutěže je účast v ní neplatná.
  9. Seznamte se s obecnými podmínkami: „Podmínky pro užívání služeb a webových stránek Havlík & Stejskal s.r.o.“ na www.havlikstejskal.cz
  10. Poslední aktualizace pravidel: 9.4.2015; 22.6.2015.
©2008 - 2023 Havlík @ Stejskal s.r.o.
©2012 - 2023 PKy-WebTvorba.cz – vývoj a správa webových prezentací.
Všechna práva vyhrazena.