Personální agentura - Havlik Stejskal

lista-top-menu

Newsletter

NOVINKY: Objednejte si náš informační bulletin a buďte o všem dobře informováni.

Newsletter

Zpravodaj-Newsletter-Havlík

ÚČEL SLUŽEB, LICENCE A OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ – HAVLÍK & STEJSKAL S.R.O.

 

Poslední aktualizace textu: 30.5.2013

Účel služeb a licence

Společnost Havlík & Stejskal s.r.o., IČO: 28234707, (dále jen „Společnost") je držitelem povolení ke zprostředkování zaměstnání uděleného Ministerstvem práce a sociálních věcí a je registrována na Úřadu pro ochranu osobních údajů – registrační číslo: 00036818 a může tak zpracovávat a uchovávat osobní údaje zájemců o zprostředkování práce (dále pouze „Kandidát"). Veškeré tyto údaje uchováváme a zpracováváme svědomitě a pečlivě v souladu s ustanovením příslušných zákonů za účelem zprostředkování zaměstnání. Společnost shromažďuje a uchovává data Kandidátů pro jejich případné předání třetím stranám, které vyhledávají Kandidáty - zájemce o práci - a nabízí pracovní místa.

Kandidáti mají právo vědět a souhlasit, nebo odmítnout, kterým stranám nabízejícím pracovní místa Společnost poskytne jejich osobní údaje. V případě souhlasu je Společnost takovým stranám poskytuje v obsahu a formě, kterou Kandidáti poskytli Společnosti, pokud Kandidáti neoznámí žádost o změnu.

Podmínky poskytnutí a ochrana osobních údajů

Zasláním/předáním svého životopisu a ostatních osobních dokumentů a údajů vyjadřujete svůj souhlas s uchováváním a zpracováním Vašich osobních údajů společností Havlík & Stejskal s.r.o. za účelem zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů. Souhlas je možné kdykoliv odvolat.

Pokud jste nám Vaše osobní údaje sdělili a nyní máte zájem o vymazání Vašich údajů z našich databází, prosíme, sdělte nám tuto skutečnost e-mailem nebo poštou, ihned po obdržení takové žádosti příslušné údaje skartujeme a vymažeme z elektronických databází.

Poskytnutím životopisu a ostatních osobních dokumentů a údajů vyjadřujete svůj souhlas se zasíláním emailových a tištěných zpráv, které se týkají našich pracovních aktivit. Tento souhlas můžete kdykoli písemně zrušit na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Převedení databází

V případě prodeje nebo sloučení naší Společnosti s jinou společnosti oprávněnou uchovávat a zpracovávat osobní údaje, převedeme databázi s těmito údaji na nový právní subjekt. O takové změně budeme informovat na těchto internetových stránkách v sekci Zprávy.

Řešení sporů a platnost podmínek

Spory, které se nepodaří vyřešit a urovnat vzájemným jednáním a dohodou, budou řešené podle zákonů České republiky. Dojde-li soudním rozhodnutím k zneplatnění jakékoli části podmínek poskytování služeb Havlík & Stejskal s.r.o. a/nebo používání stránek Společnosti, nemá to vliv na platnost ostatních částí textu dotyčných podmínek.

©2008 - 2023 Havlík @ Stejskal s.r.o.
©2012 - 2023 PKy-WebTvorba.cz – vývoj a správa webových prezentací.
Všechna práva vyhrazena.