Personální agentura - Havlik Stejskal

lista-top-menu

Newsletter

NOVINKY: Objednejte si náš informační bulletin a buďte o všem dobře informováni.

Newsletter

Zpravodaj-Newsletter-Havlík

Jak napsat strukturovaný životopis

Jak napsat strukturovaný životopis - Vytvořte své CV – interaktivní formulář strukturovaného životopisu (Curriculum vitae)

JAK NAPSAT STRUKTUROVANÝ ŽIVOTOPIS - Vytvořte své CV - interaktivní formulář strukturovaného životopisu-Curriculum vitae formulář CV, životopis

Prostřednictvím tohoto vzoru interaktivního on-line formuláře můžete vytvořit svůj strukturovaný životopis (CV).
Po dokončení můžete formulář životopisu (CV) uložit ve formátu doc nebo pdf anebo ho vytisknout.

Návod a doporučení k napsání životopisu:

  1. Dle zákona v životopisu můžete, ale nemusíte uvádět své pohlaví, věk, rasu, národnost, fotografii, kuřáctví/nekuřáctví tabáku, zdravotní stav (pokud není v zásadním rozporu s nároky na výkon zaměstnání), náboženskou víru, pohlavní orientaci, zájmy a záliby.
  2. Je zvykem psát životopis v oddílech vzdělání a zaměstnání retrospektivně, tj. nejdříve uvádět nejnovější kapitoly a postupně pokračovat zpět do minulosti. Výhoda této formy spočívá v rychlé přehlednosti pro čitatele, pro kterého bývají nejdůležitější např. poslední 3-5 zaměstnání, a to, co se událo ve vzdálené minulosti, je sice zajímavé, avšak nemá to již pro mnohé nové zaměstnavatele zásadní význam.
  3. Pokud chcete vložit své foto (ale nemusíte!), je dobré zvolit zřetelnou, neutrální, civilní podobenku obličeje. Není vhodné vkládat foto z dovolené, svatby, umělecké záběry apod.
  4. Vyplňte pouze kolonky, kde máte co uvést.

Před použitím a odesláním formuláře životopisu se seznamte s texty: Podmínky pro užívání služeb a webových stránek a Účel služeb, licencí a ochrana osobních údajů.

Tento formulář je zde volně zdarma ke stažení a uložení do Vašeho počítače k dalšímu používání pro soukromé osoby i firmy:

logo-xls Formulář pro vyplnění CV

 

Shrnutí:
Jak napsat strukturovaný životopis - Vytvořte své CV – interaktivní formulář strukturovaného životopisu.
Prostřednictvím tohoto vzoru interaktivního on-line formuláře můžete vytvořit svůj strukturovaný životopis (CV). Formulář životopisu (CV) můžete uložit ve formátu pdf anebo vytisknout. Formulář CV ke stažení.

©2008 - 2023 Havlík @ Stejskal s.r.o.
©2012 - 2023 PKy-WebTvorba.cz – vývoj a správa webových prezentací.
Všechna práva vyhrazena.