Personální agentura - Havlik Stejskal

lista-top-menu

Newsletter

NOVINKY: Objednejte si náš informační bulletin a buďte o všem dobře informováni.

Newsletter

Zpravodaj-Newsletter-Havlík

Zprávy personální agentury Havlík&Stejskal s.r.o.

3.prosince 2014

Uskutečnil se další workshop - 5. setkání personalistů a manažerů v TOP Hotelu Praha, kde jsme představili aktuální mzdy v manažerské a obchodnické sféře, novou testovou baterii FEATURES - každý si mohl sám vyzkoušet jakýkoli z testů, představili jsme přípravné kurzy pro začátečníky, vylosovali výherce slevy na zakázku u naší agentury a nakonec jsme se v příjemné předvánoční atmosféře všichni sešli na česko-moravské zahradní gril party pod střechou japonské zahrady a věnovali se řecké gastronomii. Letošní raut jsme mírně ozvláštnili tím, že nám kuchyně připravila skvělé řecké menu, které se dá snadno připravit i při domácím grilování, aniž by kdokoli musel být mistrem kuchařem. Řecké recepty byly k mání v tištěné podobě.

2014

Do života jsme uvedli novou testovou baterii FEATURES pro měření  preference pracovních aktivit, motivace, pracovně-volních vlastností, sebeprosazování, korektní komunikace a preference firemní kultury, a to pro manažerské a obchodnické pozice. Testy jsou výborně využitelné při přijímání zaměstnanců anebo např. v rámci development center.

20.září 2013

Spouštíme nové proklientsky orientované internetové stránky, které nabízejí řadu aplikací ke stažení a širší interaktivní využití - formulář životopisu, motivační dopisy, diskuzní fórum, otevřené kurzy, soutěž o slevy, zábavu atd. Prozkoumejte je.

Červenec 2013

S naším partnerem uvádíme na trh novou službu – sofistikovaný on-line systém diagnostiky obchodních a marketingových aktivit, průzkumu trhu a follow-up podpory tréninku a koučingu, rozvoje dovedností zaměstnanců.
Zde nás můžete kontaktovat pro bližší informace: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Rok 2011

Počet klientů (firem, které využily naše služby) překročil 100.

Říjen 2008

Zakládáme tradici workshopů spojených se společenským setkáním pro manažery našich klientských firem pořádanou v TOP hotelu Praha.

30.1.2008

Založení Personální a tréninkové agentury Havlík & Stejskal s.r.o. (původně s názvem BHS Partner s.r.o.; přejmenování v r.2011). Obor: personální poradenství, recruitment, executive search, trénink, koučing, obchodní, personální a marketingové konzultace, AC, DC, psychodiagnostika, outplacement, 360° zpětné vazby.

 

Kontaktujte nás pro bližší informace: viz adresy v sekci Kontakty.

Shrnutí:
Důležité aktuality a informace Personální agentury Havlík & Stejskal s.r.o.

©2008 - 2023 Havlík @ Stejskal s.r.o.
©2012 - 2023 PKy-WebTvorba.cz – vývoj a správa webových prezentací.
Všechna práva vyhrazena.