Personální agentura - Havlik Stejskal

lista-top-menu

Newsletter

NOVINKY: Objednejte si náš informační bulletin a buďte o všem dobře informováni.

Newsletter

Zpravodaj-Newsletter-Havlík

Zprávy personální agentury Havlík&Stejskal s.r.o. (2)

20.září 2013

Spouštíme nové proklientsky orientované internetové stránky, které nabízejí řadu aplikací ke stažení a širší interaktivní využití - formulář životopisu, motivační dopisy, diskuzní fórum, otevřené kurzy, soutěž o slevy, zábavu atd. Prozkoumejte je.

Červenec 2013

S naším partnerem uvádíme na trh novou službu – sofistikovaný on-line systém diagnostiky obchodních a marketingových aktivit, průzkumu trhu a follow-up podpory tréninku a koučingu, rozvoje dovedností zaměstnanců.
Zde nás můžete kontaktovat pro bližší informace: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Rok 2011

Počet klientů (firem, které využily naše služby) překročil 100.

Říjen 2008

Zakládáme tradici workshopů spojených se společenským setkáním pro manažery našich klientských firem pořádanou v TOP hotelu Praha.

30.1.2008

Založení Personální a tréninkové agentury Havlík & Stejskal s.r.o. (původně s názvem BHS Partner s.r.o.; přejmenování v r.2011). Obor: personální poradenství, recruitment, executive search, trénink, koučing, obchodní, personální a marketingové konzultace, AC, DC, psychodiagnostika, outplacement, 360° zpětné vazby.

 

Kontaktujte nás pro bližší informace: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it." ' + path + '\'' + prefix + ':' + addy790 + '\'>'+addy_text790+'<\/a>'; //-->

Shrnutí:
Důležité aktuality a informace Personální agentury Havlík & Stejskal s.r.o.

©2008 - 2023 Havlík @ Stejskal s.r.o.
©2012 - 2023 PKy-WebTvorba.cz – vývoj a správa webových prezentací.
Všechna práva vyhrazena.